اعزام دانشجو

اعزام دانشجو

بسته ویژه دکترا

همراهی با متقاضیان تحصیل در دوره دکترا در رشته های مختلف و در حوزه کشورهای آمریکا، اروپا، استرالیا و آسیا یکی از خدمات ویژه ارائه شده توسط گروه آریانا می باشد.

از آنجا که اخذ پذیرش در دوره های دکترا یک فرایند تخصصی، تعاملی، زمانبر و خاص می باشد ، گروه آریانا جهت جلوگیری از اتلاف وقت و عدم تحمیل هزینه های زیاد به متقاضیان تحصیل این بسته ویژه را ارائه نموده است.

در این بسته خدماتی خاص، موسسه در کنار متقاضی و با هماهنگی متقابل اقدام به شناسایی فرصت های تحصیلی و بورسیه های مرتبط با رشته متقاضی می نماید. سپس تیم اجرایی موسسه اقدام به زمانبندی انجام امور و تهیه چک لیست مدارک لازم می نماید. سپس همکاران منطقه ای در کشور مورد نظر، نسبت به ارسال مدارک به دانشگاه مورد نظر و ارتباط با اساتید راهنما اقدام می نمایند. در کلیه مراحل این روش متقاضی به عنوان بخشی از تیم اجرایی موسسه نقش ایفا می نماید که این امر باعث سرعت بیشتر امور خصوصاً در موارد تهیه و اصلاح پروپوزال، انگیزه نامه، طرح تحقیق و ... براساس استاندارد مورد نظر دانشگاه می شود.

در این طرح ویژه که برای اولین بار در ایران توسط گروه آریانا ارائه گردیده است متقاضی در جلساتی به شرح زیر شرکت می نماید:

الف: مشاوره قبل از عقد قراداد

ب: جلسه اول: مشاوره کلی جهت آشنا نمودن متقاضی با کشور محل تحصیل، شرایط و ضوابط عمومی فرایند اخذ پذیرش در کشور مورد نظر و برگزاری کارگاه های تخصصی جهت آشنا نمودن متقاضی با شرایط خاص تحصیل در هر کشور

ج: جلسه دوم: بررسی کامل و تخصصی مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش شامل:

ریز نمرات، دانشنامه، پروپوزال، طرح تحقیق، رزومه، توصیه نامه، فرم های ثبت نام در دانشگاه ها، و...

د: جلسه سوم: مشاوره و راهنمایی تخصصی برای یافتن موقعیت های مناسب تحصیلی (Position) در دانشگاه های مورد تایید

ه: جلسه جهارم: همراهی و همفکری جهت اقدام برای اخذ پذیرش

ز: جلسه پنجم تا دهم: پیگیری بازخورد های دریافتی از دانشگاه ها و همکارن تیم اجرا و تهیه و ارائه مدارک براساس فرمت اعلام شده.

 

در خلال جلسات فوق الذکر، متقاضیان محترم می توانند به صورت رایگان در کارگاه ها و سمینارهای اصول نگارش مقاله، نگارش رزومه و طرح تحقیق، نگارش انگیزه نامه، اشنایی با کشور مورد نظر، سلسله مباحث مرتبط با کاریابی در کشور محل تحصیل، کارگاههای تخصصی مهاجرت موفق و... که در موسسه تشکیل می شوند شرکت نماید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره جهت عقد قرارداد بسته ویژه دکترا با دفتر مرکزی گروه آریانا تماس حاصل فرمایید.

 

 

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی
طراحی سایت با مهریاسان
  • فرم ارزیابی رایگان
  • صفحه اصلی
  • مشاوره فوری
  • تماس با ما