اعزام دانشجو

اعزام دانشجو

Strategic Partners

گروه آریانا با بیش از 20 سال تجربه موفق در حوزه ارائه خدمات مهاجرتی، دارای پیوندهای راهبردی بسیاری با کمپانی های بزرگ ایرانی و بین المللی است. این همکاری ها در قالب تفاهم نامه ها و قراردادهای استفاده از خدمات می باشد. در اینجا به برخی از این همکاری ها اشاره شده است:

 

الف: هواپیمایی قطر ایرویز

 

گروه آریانا با همکاری با شرکت قطر ایرویز اقدام به ارائه بلیطهای مسیرهای مختلف پروازی با تخفیف فوق العاده و استفاده از خدمات ویژه این ایرلاین برای موکلین خود نموده است. این امتیازات در قالب تخفیف در بلیط ها تا حد رایگان شدن کل پرواز، استفاده از خدمات بیزینس کلاس با استفاده از بلیطهای اکونومی، اولویت در رزرو صندلی، استفاده از امتیازات مسافران کثیر السفر و... می باشد.

 

ب: شرکت دی اچ ال اینترناشنال

 

عقد قرارداد فی میابین گروه بین المللی آریانا و شرکت دی اچ ال باعث شده است که کلیه بسته های پستی موکلین و دانشجویان این موسسه با استفاده از خدمات VIP شرکت دی اچ ال با تخفیف 40 درصدی به مقصد ارسال گردند. براساس استراتژیهای شرکت دی اچ ال، در هر دسته از کسب و کارها در هر کشور (sector)، شرکتهای پیشرو انتخاب و براساس برنامه های مارکتینگ دی اچ ال، این شرکت اقدام به ارائه خدمات ویژه می نماید.

گروه آریانا هم به عنوان یک موسسه موفق در حوزه مهاجرت و اعزام، مفتخر به عقد قرارداد با شرکت دی اچ ال (DHL) می باشد که در قالب این قرارداد دانشجویان طرف قرارداد این موسسه از خدمات ویژه شرکت DHL استفاده ویژه می نمایند.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی
طراحی سایت با مهریاسان
  • فرم ارزیابی رایگان
  • صفحه اصلی
  • مشاوره فوری
  • تماس با ما