اعزام دانشجو

اعزام دانشجو

اخذ اقامت دانمارک

 

اخذ اقامت دانمارک

جهت تکمیل فرم ارزیابی رایگان اینجا را کلیک نمایید

 

اخذ اقامت دائم دانمارک – اتحادیه اروپا

اگر در ایران و یا در هر جای دیگری از دنیا زندگی می کنید و دارای یکی از تحصیلات عالیه ۱- کارشناسی به همراه فوق لیسانس یک ساله، ۲-کارشناسی ارشد و ۳-دکترا هستید و از طرفی قصد داشتن اقامت در یکی از کشورهای اروپایی برای کار و زندگی و سپس دریافت اقامت اتحادیه اروپا را دارید، طرح گرین کارت یا همان کارت سبز دانمارک Green Card می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای شما باشد. شما می توانیددر صورت کسب حد نصاب امتیاز (۱۰۰ امتیاز) درظرف چند ماه به یکی از مرفه ترین کشورهای اروپا قدم بگذارید.

ویزا یا اجازه اقامت کارت سبز دانمارک یک اجازه اقامت کاری حداکثر ۳ ساله است و به شما این امکان را می دهد که در این مدت در کشور دانمارک به دنبال کار بگردید. پس از یافتن کار این امکان را خواهید داشت که آن را تمدید کنید و پس از گذشت چهارسال متوالی برای دریافت اقامت دائمی دانمارک هم اقدام کنید. پاسپورت دانمارک معتبرترین پاسپورت جهان می باشد و همچنین دانمارک تا کنون دوبار در سال‌های ۲۰۰۶ و ۲۰۰۷ به عنوان شادترین کشور جهان برای زندگی انتخاب شده است.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

امتیاز ویژه برای دارندگان اقامت دانمارک

با داشتن پاسپورت دانمارک شما به همراه خانوادتان می توانید بدون نیاز به ویزا به تمام کشور های عضو اتحادیه اروپا رفت و آمد نمایید.

اتحادیه اروپا هم اکنون شامل ۲۷ کشور مستقل می‌شود که عبارتند از: اتریش، اسپانیا، استونی، اسلوواکی، اسلوونی، ایتالیا، ایرلند، آلمان، بریتانیا، بلژیک، بلغارستان، پرتغال، دانمارک، رومانی، جمهوری چک، سوئد، فرانسه، فنلاند، قبرس، لتونی، لوکزامبورگ، لهستان، لیتوانی، مالت، مجارستان، هلند و یونان می باشد. چهار کشور ترکیه، کرواسی ، جمهوری مقدونیه و صربستان نیز در لیست انتظار پیوستن به این اتحادیه هستند.

قوانین در اتحادیه اروپا

بر اساس قوانین اتحادیه اروپا اتباع کشورهای عضو این اتحادیه می‌توانند با داشتن گذرنامه یا کارت شناسایی معتبر آزادانه بین کشورهای عضو اتحادیه اروپا مسافرت کنند و بدون نیاز به اجازه اقامت در آن کشورها به مدت سه ماه اقامت کنند.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

چهار شرط اصلی برای دریافت اقامت:

۱- داشتن حداقل مدرک فوق لیسانس

۲- داشتن مدرک زبان IELTS

3- سن کمتر از ۳۹ سال

۴- دریافت حداقل ۱۰۰ امتیاز از جدول امتیاز بندی

جهت تکمیل فرم ارزیابی رایگان اینجا را کلیک نمایید

 

denmark map large دانمارک

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی
طراحی سایت با مهریاسان
  • فرم ارزیابی رایگان
  • صفحه اصلی
  • مشاوره فوری
  • تماس با ما