اعزام دانشجو

اعزام دانشجو

تاریخچه آریانا

گروه آریانا ابتدا با نام ایران علم (www.iranelm.com) در ایران شناخته می شد. این گروه متشکل از موسسات اعزام دانشجو به خارج از کشور با همکاری کاریابی بین المللی مرکز کار ایران می باشد که همگی دارای مجوز رسمی فعالیت از وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری برای اعزام دانشجو و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای سایر خدمات می باشند. شروع رسمی فعالیت این مجموعه به سال 1369 بر می گردد که اولین گروه از متقاضیان تحصیل در خارج از کشور به کشور آمریکا اعزام شدند. در خلال سالها فعالیت در حوزه اعزام به خارج از کشور، این گروه تجربیات بسیار گرانبهایی را اندوخته است که مفتخر است این تجربیات را در اختیار علاقمندان جدید قرار دهد.

عمده تمرکز فعالیت این مجموعه بر روی کارهایی است که انجام آنها از عهده متقاضیان خارج باشد و یا اینکه خدمات ویژه ای را با هزینه و زمان کمتری در دسترس موکلین محترم قرار دهد.

همه مدیران مجموعه آریانا از اعضای هیئت علمی و مدرسین دانشگاه های دولتی تهران هستند که همگی سابقه تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور را داشته اند. کلیه مشاوران تحصیلی و اقامتی گروه آریانا دارای حداقل تحصیلات کارشناسی ارشد می باشند که سابقه خوبی در زمینه انجام مشاوره های تخصصی در حوزه کشورهای فعالیت دارند.

گروه آریانا نمایندگی تعداد قابل توجهی از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی خارجی را در ایران را دارا می باشد که خدمات منحصر به فردی را به متقاضیان ارائه می نماید و در راستای تلاش برای رسیدن به قله افتخارات در حوزه اعزام دانشجو به خارج و ارائه خدمات منحصر به فرد در خصوص اخذ اقامت و مهاجرت های موفق دست همه عزیزانی که به نوعی می توانند در این مسیر همگام باشند را می فشاریم.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی
طراحی سایت با مهریاسان
  • فرم ارزیابی رایگان
  • صفحه اصلی
  • مشاوره فوری
  • تماس با ما